WYPOŻYCZALNIA SPLITBOARD
W ZAKOPANEM

Jeśli chcesz spróbować tej formy aktywności a z różnych względów nie posiadasz własnego sprzętu, mamy coś dla Ciebie. Oferujemy wypożyczalnię zestawów splitboard wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami w Zakopanem. Deski, wiązania, lawinowy sprzęt ABC, plecaki lawinowe. Jeśli chcesz pojeździć w Tatrach, napisz lub zadzwoń. 

Zestaw Splitboard - 200 PLN

Deska, wiązania, foki, kije teleskopowe - najlepszej jakości sprzęt, który jest przez nas sprawdzony możesz wypożyczyć i cieszyć się niezależnością w górach.

Deska freeride - 100 PLN

Deska solo - model ukierunkowany na jazdę pozatrasową / allmtn. Sprawdzony sprzęt do szybkiego przemieszczania się w dół. 

Wiązania freeride - 20 PLN

Silne i sztywne wiązania snowboardowe, przystosowane nawet do najtrudniejszych zadań. Doskonały transfer siły z buta na deskę potrzebny jest przy szybkiej jeździe, zwłaszcza w terenie.

Lawinowy zestaw ABC - 50 PLN

Zestaw bez którego w wysokie góry nie powinno się wychodzić. Zabezpiecza nas oraz partnerów wyprawy. Detektor, łopatka i sonda. Jest to trio, które pozwala na zlokalizowanie zasypanego i wydobycie go w najszybszym możliwym czasie. 

Potrzebujesz powyższego sprzętu lub szukasz innego?